Pokaż siebie T-shirtem – czyli jaki wpływ ma to, co nadrukowane jest na Twojej koszulce

Latem radujemy się z grzejącego Słońca. Fajnie jest móc ubierać szorty i lekkie T-shirty. Lato to też czas mody letniej. Galerie wypełniają się odzieżą odpowiednią na lato w modnych panującego sezonu kolorach, a producenci ścigają się w wymyślaniu ciekawych oraz wyróżniających się fasonów.

Jeżeli mówimy o zdrowiu,

koszulka

Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com

to już dawna wszyscy wiedzą, że w upalne dni lepiej ubierać bluzki bawełniane, zamiast tych z tkanin syntetycznych. Na szczęście moda na 100% bawełnę powróciła niedawno i nie dusimy już naszego ciała tak często w syntetycznej odzieży.
Od niedawna wyniesionym na wyżyny jest trend z napisami na T-shirtach. W galeriach w zasadzie trudno kupić koszulki bez jakiegokolwiek nadruku albo tekstu. Niestety, sklepy oferują prawie wyłącznie napisy w innych językach. Najbardziej popularny jest angielski, dalej francuski, a na szarym końcu pozostałe. Chcąc, nie chcąc, pora letnia stała się także okresem gaf, gdy wychodzą na wierzch nasze wpadki językowe. Zawsze kilku osobom zdarzy się niezamierzenie kupić T-shirt z wulgarnym napisem. Później chodzimy w takiej bluzce, nie zdając sobie sprawy jaki nosimy przekaz, co pogarsza nasze pierwsze wrażenie, z powodu niezamierzonej i kompletnie bezmyślnej decyzji. Szczególnie gdy praktycznie zawsze mamy dostęp do Internetu, nie powinno nam sprawić kłopotu upewnienie się, co jest napisane na bluzce, która się nam podoba, jeśli nie znamy języka.
Możemy też wymyślić swój własny napis oraz zamówić z nim koszulkę. To zwykle jest wyższy koszt, lecz przynajmniej będziemy w stanie naprawdę prezentować swój charakter. Na szczęście nie wszystkie teksty na bluzkach są kiepskie. Większość jest bardzo fajna, a wybrane nawet mogą pasować do naszych osobowości czy przekonań, nawet gdyby były w zagranicznym języku. Poza napisami są też naprawdę przyjemne wzory i obrazki, które uatrakcyjniają nasze letnie kreacje oraz przyciągają wzrok innych ludzi.
Interesującą linię ubrań na ten sezon oferuje sklep Pepe Jeans. Oferują bardzo ładne, kolorowe koszulki z bawełny. Koszulka Pepe Jeans (zdecydowanie pomocna strona, dobrze odwiedzić) na nadchodzący sezon letni cechuje się krótszymi rękawami w stosunku do standardowej długości rękawów T-shirtów, co daje im lekki wygląd. Fason jest swobodny, nieopinający.

Prawie każda koszulka Pepe Jeans ma jakiś napis lub tanie śniegowce damskie obrazek, ale wszystkie są bardzo ciekawe, imitujące ręcznie zrobione napisy czy obrazki, a to przydaje im szczególnego charakteru. W dodatku, każda koszulka Pepe Jeans wykonana jest z dobrej gatunkowo bawełny, więc są przyjemne dla naszej skóry także w najbardziej upalny dzień – koszulka marki Pepe Jeans.
Warto szukać ciuchów w obecnie proponowanych kolekcjach ubrań. Dzisiaj bardzo ważne dla wielu jest wyrażanie siebie, a nie ma łatwiejszego rozwiązania, niż koszulka z właściwym tekstem.