Przeprawa poprzez szafę – w co ubierać niemowlaka?

To nie jest takie proste – ubrać krzyczące, a później także kopiące dziecko w śliczną bluzkę z kołnierzykiem bądź sukienkę od dziadziusiów.

skarpetki

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
W ciąży można kupić ubrania piękne, jednak jak tylko Wasze dziecko zamieszka z Wami – rozpoczniesz kupować wyłącznie ubranka funkcjonalne tj. swetry dla dzieci na drutach! Jest kilka systemów ubierania malucha, jedne mamy stawiają na body, pozostałe na bluzeczki i śpiochy (Babcia Owca – swetry dla dzieci wykonane na drutach). Nie ma jednej normy, natomiast kłócić się o to, co lepsze, możemy godzinami. Body, jest to coś podobnego do koszulki, lecz dopełnia się zapięciem na napy między nóżkami. Z tego powodu nie podnosi się w górę i nie odkrywa plecków potomka, kiedy je przenosisz bądź zabawiasz się z nim.

Nie wiesz, czy prezentowany artykuł jest tym, czego poszukujesz? Odpowiedź brzmi: tak – gdyż te praktyczne informacje (www.kamiland.com.pl/) mają użyteczne dane. Kliknij tu i sprawdź sam.

Body posiadają przeróżne systemy przewlekania przez główkę: bądź ma szyję uszytą na plisę, jaką się zwyczajnie rozciąga, czy ma dwie napy na jednym ramionku, lub po jednym zatrzasku na obu ramionkach. Body musi być uszyte z bawełny czy nawet z bawełny organicznej (ubranka niemowlęce ze sklepu).

Jeśli chodzi o ubranka niemowlęce sklep oferuje śliczne body z kołnierzami (zapinane z tyłu) czy z falbanami bądź w postaci męskiej koszuli dla chłopców – są to na pewno śliczne ubrania i mogą przydać się na rodzinną imprezę czy chrzest, jednak na co dzień nie są funkcjonalne – należy opanować sztukę ich ubierania i zapinania, zaś potem jeszcze baczyć, by na przykład kołnierzyk nie zawijał się podczas karmienia lub nie pocierał malutkiej szyjki, czy ażeby sztywny materiał nie podrażniał rączek.