modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

Marka Pepe Jeans

Jakie są plusy jeansów markowych

Doskonała jakość, jaką tylko można na rynku wyszukać, proponuje właśnie marka Pepe Jeans. Wysoki poziom wykonania odzieży, o który stale dba brytyjska firma, dostrzeżony został u nas już pewien czas temu. Swoje początki firma wzięła z Portobello, gdzie zainicjowała swoją zakrojoną na szeroką skalę w dalszym czasie działalność. Od roku 1973 w londyńskiej dzielnicy Notting Hill stawała się niezwykle rozpoznawanym i cenionym przez klientów oraz klientki brandem.
images

Robi się zimno, więc to najwyższy czas, aby odmienić swoją garderobę!

Słoneczne lato stało się jedynie słodkim wspomnieniem. Dzisiaj, patrząc przez okno, nie możemy mieć już jakichkolwiek wątpliwości- jesień zaczęła rządzić. Kolejna pora roku przyniosła ze sobą gwałtowne wahania pogody. Nastały obfite ulewy, temperatura spada co raz niżej. Najwyższa pora schować na dno garderoby delikatne, wiosenne sukienki, lekkie klapeczki i króciutkie spodenki. A gdy już to zrobimy, powinniśmy wybrać się na zakupy, aby przygotować się do jesiennego sezonu.
Moda

W ostatnich czasach garderoba używana dostarczana z Zachodu robi furorę w naszym kraju – jest świetnej jakości, a przy tym dużo tańsza niż nowa

Licznie dostarczana do Polski odzież sortowana cream głównie latem cieszy się znacznym zainteresowaniem. Polki lubią ubierać się zgodnie z trendami, a galanteria przywożona z Irlandii, Anglii, Holandii, lub Niemiec zapewnia nam taką opcję.