modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

Marka Pepe Jeans

Jakie są plusy jeansów markowych

Znakomita jakość, jaką tylko można na rynku odnaleźć, gwarantuje właśnie firma Pepe Jeans. Wysoki poziom wykonania odzieży, o jaki systematycznie dba brytyjska firma, zauważony został u nas już jakiś czas temu. Swe początki firma wzięła z Portobello, gdzie rozpoczęła swoją zakrojoną na szeroką skalę w odleglejszym czasie działalność. Od roku 1973 w londyńskiej dzielnicy Notting Hill stawała się niezwykle rozpoznawanym i cenionym przez klientów oraz klientki brandem.
modni mężczyźni

Jakie są inspiracje w modzie na wiosnę i lato?

O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu słychać było dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co prezentowane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, produkty które są tam widoczne dla obu płci są najczęściej dość nietypowe i często nie byłyby dobre do wykorzystywania na co dzień.
mężczyzna

Typowy męski ubiór na co dzień, czyli o preferencjach przeciętnego Polaka

Pomimo tego że panowie rzadko śledzą światowe trendy w modzie, to bądź co bądź muszą kiedyś w końcu wybrać się na zakupy do sklepu lub po prostu na bazar. Ci dżentelmeni, którzy zaopatrują się w podkoszulki i dżinsy jedynie jeden bądź dwa razy na rok mogą spokojnie zamówić markowe ubrania. Lepszy jakościowo materiał będzie długo służył, a i fason najczęściej o wiele łatwiej dopasować do danej postury.