Szukasz prezentu dla bliskiej koleżanki? Podaruj handmade biżuterię

Nie tylko nadchodzące święta są okresem, gdy gorączkowo rozglądamy się za podarunkami. To także wiele innych okazji, w tym urodziny, znacząca rocznica czy jubileusz, wymagające znalezienia wyjątkowego upominku, jaki spodobałby się naszej koleżance. Z pewnością już wielokrotnie zdążyłeś się przekonać bądź z osobistego doświadczenia będąc kobietą doskonale zdajesz sobie sprawę, iż płeć piękna potrafi być marudna i byle co jej nie zadowoli.

Zatem musi być to naprawdę przemyślana niespodzianka, a idealnym pomysłem jest handmade biżuteria.
Jest nade wszystko unikatowa – nie dostaniesz jej w dziale z dodatkami w najbardziej popularnych sklepach ani u jubilera. Produkowana przez ludzi znających się na rzeczy i uwielbiających swoją pracę, którzy własnoręcznie przyszywają kryształki do naszyjników oraz dziergają kolczyki w sposób, jaki zafascynuje zainteresowaną takimi produktami klientelę.

Naszyjnik dla kobiet

Autor: Melissa Ingram
Źródło: http://www.flickr.com

Trudno, a w zasadzie niemożliwe będzie trafić na kogoś z identyczną biżuterią na swojej szyi lub na nadgarstku, co jest bezapelacyjnym pozytywem ręcznie wytwarzanych świecidełek. Ponadto handmade biżuteria jest dopieszczona pod każdym względem. Nie musisz bać się niedociągnięć, odpadających elementów lub ponaciąganych nitek. Jeżeli produkt nie spełnia wymogów projektanta, pracuje nad nim od początku, dopiero gdy jest w pełni zadowolony, wystawia go na sprzedaż hurtownia z częściami samochodowymi – ręcznie zdobione torebki.

Co istotne, wielokrotnie można spersonalizować wyszukany prezent, np. poprosić o konkretny wzór czy kolor kolczyków, jeśli wiemy, o czym marzy nasza jubilatka. Rękodzieło jest również rewelacyjnym prezentem z tego powodu, iż na przekór pozorom artykuły handmade nie są droższe od tych oferowanych w sklepie, a gwarantują o wiele lepszą jakość. Płacimy za godziny pracy artysty, który zrobił coś nietuzinkowego oraz niezwykłego, co mogliśmy kupić, by obdarowując kogoś zrobić mu ogromną radość. Zobacz także: link

Możesz również wybrać ciekawe akcesoria handmade do domu, jeżeli twoja koleżanka przepada za takimi dodatkami. Szukaj artystów z prawdziwego zdarzenia, którzy z entuzjazmem robią wspaniałe cudeńka, a twój prezent na pewno nie wyląduje na dnie szafy. Nie zapominaj, że upominki powinny być dawane od serca, zatem szukaj najlepszego pomysłu, aż znajdziesz coś, co sam chciałbyś albo sama chciałabyś dostać.