wybór garderoby na bal maturalny

Dziś wybór strojów na studniówkę jest wielki. Jest możliwość wybierać spośród wielu krojów, trendów i barw.
Jakkolwiek czarny zostaje najpopularniejszym kolorem garderoby na bale maturalne, to zupełnie nie znaczy, że jesteśmy zmuszeni się ograniczać jedynie do niej.

Wręcz przeciwnie, pięknie wyglądają sukienki studniówkowe w kolorach lazurowego, koralowego. Oba eleganckie i kobiece zaakcentują subtelną, dziewczęcą urodę. Równie popularne są jednak jeszcze mniej oczywiste barwy, a spektrum, z którego zdołamy wybrać, jest faktycznie ogromny. Sukienki studniówkowe potrafią być również złociste, w odcieniu zieleni, łososiowym różu, a nawet fiołkowe. Klasyczna mała czarna również będzie świetnym wyborem. Jeśli pozostaniemy przy jej flagowej wersji kolorystycznej i zdecydujemy się na klasyczny krój, to taka suknia (suknie ślubne koronkowe warszawa) będzie mogła nam służyć także na inne okazje.
sukienki studniowkowe

Kolekcja kominów Joannahorodyńskagatta

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
W czasie poszukiwań stosownej garderoby na zabawę studniówkową pod uwagę powinno się wziąć przede wszystkim gatunek figury. Najlepszym doborem dla dziewczyn o sylwetce gruszki będzie sukienka z rozkloszowaną spódnicą i dopasowaną górą. Dobrze, jeżeli posiada pasek, który zezwoli uwydatnić wąską talię. W przypadku nadzwyczaj delikatnych figur, sprawdzi się kreacja warstwowa. Krój z falbankami doda figurze chłopczycy kobiecości. Natomiast nastolatkom o sylwetce klepsydry zaleca się wybrać dopasowane modele sukni, które akcentują idealne proporcje figury

Tymczasem bez względu na fason, bądź kolorystykę, priorytetem jednakże jest to, żeby wybrać sukienkę, w której czujemy się komfortowo, jesteśmy sobą i wygodnie przetrwamy szaleństwo nawet do rana.