Bezinwazyjne operacje ginekologiczne są wskazane właściwie dla wszystkich kobiet. Zobacz czemu tak jest na poniższym przykładzie

Laserowe zmniejszanie obwodu pochwy to zabieg bezinwazyjny, który gwarantuje, że nie będą miały miejsca po nim nieprzyjemne niepożądane objawy. A tak się czasami dzieje po zastosowaniu innych operacji bezinwazyjnych. Kojarzą się z długą rekonwalescencją, kiedy to występują powikłania po zabiegu. Na szczęście laserowe obkurczanie to sposób bezpieczny oraz całkowicie skuteczny.

Kobiece pośladki

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
W trakcie zabiegu stosuje się specjalistyczny laser, którego sposób działania polega na fototermicznej reakcji pomiędzy laserem a błoną śluzową tkanki. Taka laserowa wiązka światła jest dokładnie kontrolowana i wypuszczona do kanału pochwy, a swoim działaniem powoduje rozgrzanie tkanki jak również będącego tam kolagenu. Dzięki temu ma miejsce skurczenie, a do tego włókna stają się grubsze i krótsze. Na samym końcu zachodzi zmniejszenie naświetlanej tkanki. Poza tymi procesami mają miejsce również inne, do których należą remodelowanie kolegenu oraz neokolagenoza.

Powoduje to, iż tkanka wzbogacana jest w w nowy kolagen, staje się młodsza i bardziej elastyczna. Zmniejsza się jednocześnie wielkość pochwy. Jak przeprowadza się taki zabieg? Początkowym etapem będzie naświetlanie kanału pochwy. Używamy do tego celu fachowy wziernik laserowy, ale jednocześnie korzystamy również z adaptera, jaki wysyła okrężną wiązkę. Dzięki wykorzystywaniu tych akcesoriów jesteśmy w stanie prosto i bezproblemowo naświetlić kanał pochwy. W trakcie każdego naświetlania wytwarzana jest energia, zachodzi to w ramach specjalistycznej sekwencji, jaka poprzez swoje działania tworzy całkowicie kontrolowany wpływ na ściany pochwy.

Gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com

Wywołuje on natychmiastowe skurczenie się tkanki, remodeluje kolagen oraz nową syntezę kolagenu w błonie śluzowej pochwy. Takie zabieg najkorzystniej robić w fachowych i sprawdzonych klinikach, jak klinika Alkater – (odtruwanie alkoholowe warszawa) ginekologiczna Wrocław. Przed zabiegiem należy sprawdzić wiele wytycznych, bo taki zabieg wymaga naprawdę sporej precyzji i doświadczenia. Musi być też użyty najlepszy|najbardziej najbardziej profesjonalny sprzęt, by wszystko przebiegało jak najlepiej.Konieczne są inne kwestie, jak laserowe obkurczanie pochwy cena.

Czy zaciekawił Cię wpis? Tak? To śpieszymy z informacją, że zrobiliśmy dla Ciebie dostęp ekstra (https://medicus.ie/pl) do następnych opisów pod poniższym linkiem.

Koszty bowiem są w stanie się różnić w zależności od kliniki.