Metody na zmarszczki

Czujesz się wyczerpana bezustanną wojną ze zmarszczkami? Nie kapituluj! Istnieją sposoby umożliwiające dużą redukcję bruzd.
Najprostszą i najlepszą strategią na zachowanie młodego wyglądu bez interwencji chirurga jest zwyczajnie pielęgnacja skóry jak też zdrowy tryb życia.

w ośrodku SPA

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com
kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy

Autor: Baumit Sp. z o.o.
Źródło: Baumit Sp. z o.o.
Zacznij praktykować sport. ćwiczenia aktywizują krążenie , co przyspiesza dostarczanie potrzebnych składników jak też tlenu prosto do spragnionej skóry. Ćwiczenia aerobowe wpływają na działanie serca, z kolei siłowe „budują” muskuły, jakie napinają skórę od wewnątrz. Nie pal , staraj się również nie spędzać czasu w zadymionych wnętrzach. Nawet bierne palenie papierosów zabiera cerze cenne składniki odżywcze i – co najistotniejsze – tlen. Szkodliwe substancje powodują także podniesienie się liczby wolnych rodników w układzie, co jest główną przyczyną powstawania bruzd.
Zwróć uwagę na to, co masz na talerzu. Rekomendowane jest wypijanie dużej ilości płynów – herbat i wody, a także jedzenie jak największej ilości owoców i warzyw. Nie zapominaj o spożywaniu ryb zawierających kwasy omega-3 (na przykład łososia, śledzia) trzy razy na tydzień. Takowa zdrowa przeciwzmarszczkowa dieta daje organizmowi witaminy, antyoksydanty i minerały, jakie są najlepszym orężem do wojny ze starzeniem się. Na pewno unikaj silnie przetworzonej oraz „ulepszonej” strawy.

Chemia zawarta w sztucznie poprawianych produktach negatywnie oddziałuje na organizm, nie dostarczając mu komponentów odżywczych, jakich potrzebuje. Unikaj długofalowego przebywania na słońcu. Kiedy musisz wyjść z domku w słoneczną aurę, nakładaj jasne odzienia oraz kapelusz. Stosuj kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy.