Starzenie się skóry, kontra idealny kremik – a wiec, w jaki sposób zapobiec powstawaniu zmarszczek wokół oczu

Z jakiego powodu skóra się starzeje – szczególnie w obrębie oczu? Czemu, pomimo że stosuje się kremy, skórka i tak marszczy się? Odczytaj nasz artykuł, a każdą rzecz Tobie wyjaśnimy!

Starzenie się skóry to tak naprawdę nic innego jak zwyczajny proces, w którym pomniejsza się biologiczna aktywność komórek w naszym własnym ciałku. Powoduje to spowolnienie procesów regeneracji a także zdolności adaptacyjnych tak nazywanego „ustroju”. Przewodnim odpowiedzialnym za to czynnikiem bywają nasze Geny, a także nie mniej ważne czynniki Zewnętrze. Są one bardzo przeróżne: palenie papierosków, złe odżywianie, a nawet niewłaściwa pielęgnacja skórki. Trzeba zapamiętać, że pierwszym objawem postarzania się jest Suchość Skórki, gdyż oznacza to że nie bywa ona w stanie wiązać wewnątrz siebie wody oraz ją utrzymać.
działanie
specjalna sala ka konferencje

Autor: K2 Space
Źródło: http://www.flickr.com
Spoglądając na tytuł artykułu i na pierwszy akapit, nawiążemy dodatkowo do metody dbania o skórkę pod oczkami, która jest najmocniej narażona na zmarszczki. Tak jak zostało napomknięte, jednym z najistotniejszych czynników Zewnętrznych, które powodują postarzanie się, skórki jest niewłaściwe jej pielęgnowanie, pomimo używania kremików.

I tu powstaje pytanie: jak nakładać krem pod oczy? Sposób na to jest prostsza niż sądzisz: trzeba dobrze zmyć makijaż, następnie nałożyćpołożyć punktowo kremik na położona na dole oraz położona na górze część powieki – co bardzo ważne: zaczynamy od wewnętrznego kończymy na zewnętrznego kącika oka. Nie wolno go wmasować, tylko delikatnie smarować oraz wklepać opuszkami paluszków.

Nasz link do www hotel niemcza spa zdziwi Cię niezwykle korzystnie. Wyszukasz tam dużo rzetelnych wiadomości. W takim razie nie czekaj i klikaj!

Uważaj – nie rozciągaj skórki, bo ta rzecz pogłębi istniejące już zmarszczki!