Ubieramy panów

Moda to, wbrew powszechnej opinii, pasja nie tylko kobiet. Również panowie obracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Stąd też w popularnych czasopismach oraz w internecie można znaleźć dużo wskazówek, które pozawalają mężczyznom określić typy sylwetek męskich oraz dopasować najlepszy strój.

Według propozycji największych kreatorów mody można bawić się do woli. Zestawiamy wszystko, nawet wzory cętkowane, paski zebry, printy, a nawet kwiaty a także malarskie desenie.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak są i dobrze funkcjonują domy mody dla panów. Moda męska jest także pokazywana na wybiegach, choć nierzadko akurat tam pokazywane są elementy odzieży raczej nietypowe i niefunkcjonalne. Moda męska (tutaj nasze propozycje dla mężczyzn: ceneo.pl/) jest tematem rozległym i interesującym.

Rozpoznanie swojego rodzaju sylwetki jest właściwie kluczem do sukcesu. Jeśli określimy swoje zalety oraz niedostatki, będziemy mogli skuteczniej działać na tej płaszczyźnie. Jeżeli trudno jest samodzielnie rozpoznać własny typ figury, warto poprosić o pomoc życzliwego znajomego. A jeśli obawiamy się reakcji kolegów na nasz kłopot, najlepiej zwrócić się do swojej najdroższej. W ostateczności, możemy skierować swe kroki do profesjonalnego stylisty, który nie tylko odnajdzie nasz typ figury, ale dopasuje również odpowiednie kolory do naszego typu urody.

W propozycjach na 2014 rok można zauważyć powrót lat 90. Bluzy z kapturami i bomber jacket plus eleganckie spodnie lub stylowa marynarka są prawdziwym hitem.

Tak samo zajmujące treści odnoszące się do nakreślanej tematyki przeczytasz tutaj – sprawdź więcej w tym artykule (http://www.ubierzekipe.pl/18-odziez-robocza). Zbadasz tę kwestię pod innym kątem!

Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (Rękawiczki Puma – Ceneo.pl) oraz czapce.