Właściwe narzędzia do robienia loków

lokówki
Każda posiadaczka prostych włosów marzy o tym, żeby jej włosy były pokręcone. Jednakże żeby móc zrobić ładne loki, niezbędne są odpowiednie przybory.
Dobór stosownej jakość lokówki będzie miał działanie nie tylko na efekt, lecz także na zdrowie i formę włosów.

Lokówki tradycyjne są z reguły zaopatrzone w wymienialne końcówki, dzięki którym jest możliwość uzyskać rozmaitego typu pukle. Przy wyborze lokówki powinno się zwrócić uwagę na regulację i obszar temperatury. Wielostopniowa regulacja temperatury zezwoli dopasować się do aktualnego stanu i potrzeb włosów, co przełoży się na bezpieczeństwo aplikowania urządzenia, nawet powszedniego. Funkcja jonizacji zapobiega elektryzowaniu się włosów i wygładza ich nawierzchnię, przez co są w wyższym stopniu lśniące. Osłonowa rękawica ochroni rękę przed poparzeniem i jest konieczna w czasie kręcenia włosów lokówką stożkową, lub tradycyjną. Ergonomiczna rączka winna być pokryta termo zabezpieczeniem, również antypoślizgową powłoką tak, ażeby się nie nagrzewała, oraz nie wypadała z rąk.
Preparaty kosmetyczne
Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
lokówki
Autor: James Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Lokówka automatyczna jest najbardziej wygodna w zastosowaniu, bowiem sama nakręca włosy na wałek, w efekcie czego nie musimy bać się oparzenia. Każde pasmo okaże się nawinięte w całkowicie taki sam sposób. Lokówka spiralna pozwala na pozyskanie ogromnie dokładnych loków. Jest w stanie mieć wałek rozmaitej grubości, także w konturze stożka.

Lokówka uniwersalna jest dobrym wyborem dla fanek różnych stylizacji.

Masz ochotę zgłębić więcej na opisywany wątek? To świetnie, ponieważ pod linkiem ostrzenie nożyczek warszawa znajdziesz interesujące informacje, które Cię zaabsorbują.

W zestawie są rozmaite nakrywki o różnych wielkościach. Takie urządzenie pozwala nie tylko zawijać włosy, ale także je prostować.