Męska moda codzienna

Coraz to częściej zwraca się uwagę na nowe trendy a także tendencje występujące w modzie męskiej. Niewielu niemniej jednak nadąża za wszystkimi przemianami. Dale wielu jednakże dylematy w rodzaju „muszka czy krawat?” albo „T-shirt czy koszula?” są cały czas niezmienne. Polscy mężczyźni coraz to większą wagę przywiązują do swojego wyglądu. Do niepamięć odchodzą porozciągane dresy oraz zbyt duże T-shirty. Dobrze jest przyjrzeć się nie wyłącznie trendom w męskiej modzie, ale także klasykom, jakie zawsze będą na topie. Prawda jest taka, że każdy mężczyzna może odnaleźć się w modzie męskiej. Moda w końcu nie polega na tym by przyjmować bezkrytycznie wszystkie trendy.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Idzie tutaj o własną interpretację i odnalezienie swojego stylu. Każdy dżentelmen winien zdawać sobie sprawę z mocy jaką daje elegancki wygląd. Poniektórzy powiedzą, iż wygląd nie jest najważniejszy. I mają rację, albowiem nie jest. Jednak jest bardzo istotny, bowiem buduje pierwsze wrażenie, jakie zazwyczaj jest czynnikiem decydującym. Schludny, dobrze przyodziany facet to synonim sukcesu a także pewności siebie. Nie warto rezygnować z możliwości jakie daje nam odzienie.Istotna zasada, która tyczy się właściwie każdego elementu męskiej garderoby – kupujmy ubrania w swym rozmiarze. Mężczyźni mają niestety skłonność do nabywania za dużych dżinsów, marynarek, koszul, tak jakby bali się ubrać coś zbytnio dopasowanego. Jednakże nic tak nie akcentuje stylu mężczyzny jak dobrze dobrana marynarka (www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/5/Marynarka%20granatowa) bądź koszula inspiracji można szukać np: Zarówno krawat jak także marynarkę panowie mogą wkładać na wiele sposobów.

ubrania i dodatki dla mężczyzn

Źródło: pixabay

Wystarczy, dobrać marynarkę o trochę mniej wytwornym kroju i materiale, dla przykładu z sztruksu czy lnu i już! Taką marynarkę możemy nosić nawet do dżinsów. Istotne niemniej jednak by tak spodnie jak i marynarka (https://www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/17/Marynarka%20niebieska%20w%20krat%C4%99) były prawidłowo dopasowane. Niektórym zdaje się, że krawat przeznaczony jest tylko na bardzo oficjalne okazje, tymczasem w męskiej modzie wcale nie ma takich ograniczeń Na co dzień polecane są mniej oficjalne krawaty zrobione np. z wełny. Z kolorami krawatów można naprawdę poeksperymentować, dobrze jest bawić się modą – Klasykiem w modzie męskiej są koszulę w kratę, które możemy dobrać do właściwie każdej stylizacji (rzecz jasna wszystko zależy od kolorystki i materiału z którego wykonana została koszula).