Walory kamieni szlachetnych, szczególnie tak unikalnego jak Cytryn

cytryn kamień szlachetny
Kamienie szlachetne i ozdobne nosimy dla przyjemności, z miłości do piękna. Przypuszczamy również, że posiadają wpływ na nasze zdrowie i urodę, pomyślność i majątek. Kamienie w biżuterii powinny być dobierane do usposobienia i osobowości. Jednym z interesujących i rzadko występującym kamieniem jest cytryn.

Jest to żółta forma kwarcu. Jest to kamień przejrzysty, a jego żółte zabarwienie pochodzi od nikłych ilości żelaza występującego jako dodatek w jego budowie. Najwyżej doceniane cytryny mają odcień ciemnopomarańczowy. Może je zobaczyć tutaj .

Żeby zgłębić wiedzę na opisywany wątek obejrzyj stronę (http://m-estetica.pl/zabiegi/zabiegi-na-cialo), która zawiera fascynujące dane na prezentowany temat – trzeba tylko kliknąć.

Cytryn jest kamieniem, jaki służy utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w dziedzinie materialnej, także zadowolenia z życia zawodowego. Cytryn przeznaczony jest dla wszystkich ludzi zaradnych, jakie czują się dobrze przy dużej ilości funkcji i wiecznych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach pomocna jest śmiałość, siła przebicia, zdolności nakłaniania, spójne myślenie i potężna motywacja duchowa.

[IMG=1412/54919a6f12ea3___flickr_15533087299.jpg|R|W=200|ALT=cytryny w ofercie Cytryn to kamień zwycięstwa dodający śmiałości w negocjacjach biznesowych. Wskazane jest ubrać się w biżuterię z cytrynem w dniu istotnych rozmów zawodowych, lub kłopotliwych decyzji do podjęcia.Dlatego że żółte odcienie cytrynu jest bardzo rzadko spotykane w przyrodzie, jubilerzy wytwarzają kamienie nadzwyczaj podobne do kamienia naturalnego. Niemniej jednak tylko prawdziwy cytryn jest doskonały dla ludzi, którzy nie znajdują się na stanowiskach pracy z rutynowymi, powtarzanymi i mało twórczymi czynnościami, czy też zapełnionymi nałożonymi z góry obowiązkami. Ten kamień jest dla tych, którzy czując w sobie ogromne pokłady werwy kreatywnej chcą łączyć pracę zawodową ze swoją pasją i wyłącznie wtedy czerpią z niej satysfakcję. Jesteś taki? Dokonaj zakupu tutaj .

Cytryn jest również kamieniem dobrobytu.

Nie zwlekaj – czytaj całość tutaj (https://spark-shop.com/pl/kolczyki-dla-dzieci) o wątku, który tu zaprezentowaliśmy. Sporo szczegółów odkryjesz w tekście dołączonym pod wskazanym linkiem.

Przyciąga wiele niewłaściwych sposobności, czy zdarzeń, także odpowiednich ludzi potrzebnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy, czy w wyjściu z kryzysu pieniężnego.
Według medycyny ludowej cytryn powiększa predyspozycje regeneracyjne organizmu w czasie choroby. Obniża wysoki stopień cholesterolu we krwi, również gwarantuje prędkie uśnięcie i zdrowy, solidny sen. Usprawnia także pracę układu trawiennego, łagodzi niedyspozycje gastryczne i jelitowe.